Riigi Kinnisvara AS

Reg-nr 10788733
Käibemaksukohustuslasena registreerimise nr EE100708707

Nordea EE901700017000429522
SWEDBANK EE892200221017592018
SEB EE101010220020067013


 

Lelle 24, Tallinn 11318 (VIII korrus).

Külaliste parkimiskohad asuvad büroohoone vahetus läheduses ja on märgistatud viitega „RKAS külaline“. Parkimiskohtade täpse asukoha leiate siit.

Üldtelefon: 606 3400
Faks: 606 3401
E-post: info@rkas.ee

Klienditugi: 605 0000 
E-post: klienditugi@rkas.ee





Urmas Somelar

juhatuse esimees

606 3400

urmas.somelar@rkas.ee

Piia Kallas

juhatuse liige

606 3400

piia.kallas@rkas.ee

Tanel Tiits

juhatuse liige

513 5687

tanel.tiits@rkas.ee

Madis Idnurm

avalike suhete juht

606 3411, 526 6066

madis.idnurm@rkas.ee

Kristin Tuule

strateegiajuht

606 3435

kristin.tuule@rkas.ee

Andres Truss

riskijuht

526 8473

andres.truss@rkas.ee

Mariaana Sõnajalg

turundus- ja sisekommunikatsioonijuht

5451 5555

mariaana.sonajalg@rkas.ee

Tugiteenuste divisjon

Marjut Engelbrecht

personalijuht

606 3485

marjut.engelbrecht@rkas.ee

Marge Jürisaar

personalispetsialist

606 3445

marge.jurisaar@rkas.ee

Triin Tepp

personali peaspetsialist

606 3430, 58873532

triin.tepp@rkas.ee

Kristi Rasva

dokumendihalduse juht

606 3450

kristi.rasva@rkas.ee

Pille Puistama

dokumendihalduse spetsialist

606 3450

pille.puistama@rkas.ee

Ita Ert

büroojuht

606 3421

ita.ert@rkas.ee

Liis Luts

referent

606 3400

liis.luts@rkas.ee

Kerli Kikojan

referent

606 3440

kerli.kikojan@rkas.ee

Tiina Õispuu

referent

606 3498

tiina.oispuu@rkas.ee

Jaanika Kindlam

referent

606 3769

jaanika.kindlam@rkas.ee

Anni Pütsepp

lapsehoolduspuhkusel

Teadus- ja arendusosakond

Margus Sarmet

osakonnajuhataja

606 3732, 5567 2027

margus.sarmet@rkas.ee

Silver Ader

BIM projektijuht

5552 5788

silver.ader@rkas.ee

Evelin Arak

teadus- ja arendusosakonna koordinaator

606 3736

evelin.arak@rkas.ee

Õigus- ja hankeosakond

Tõnis Rebbas

õigus- ja hankeosakonna juhataja

606 3408, 564 4209

tonis.rebbas@rkas.ee

Enely Matvei

hankespetsialist

606 3495

enely.matvei@rkas.ee

Rihhard-Erik Järvi

hankespetsialist

606 3734

rihhard-erik.jarvi@rkas.ee

Martin Tiirats

hankespetsialist

606 3409

martin.tiirats@rkas.ee

Alo Pikk

jurist

606 3453

alo.pikk@rkas.ee

Ebe Kaio

jurist

606 3448

ebe.kaio@rkas.ee

Kaili Anderson

jurist

606 3417

kaili.anderson@rkas.ee

Agur Maandi

jurist

5649 5669

agur.maandi@rkas.ee

Kairi Osolainen

jurist

606 3431

kairi.osolainen@rkas.ee

Kaido Tori

jurist

606 3491, 5260607

kaido.tori@rkas.ee

Reet Rehtsalu

välisrahastusprojektide koordinaator

5348 6487

reet.rehtsalu@rkas.ee

Finantsdivisjon

Raamatupidamisosakond

Inna Turu

lapsehoolduspuhkusel

Reelika Neumann

pearaamatupidaja kt

606 3484

reelika.neumann@rkas.ee

Ebe Kaukver-Kivimägi

raamatupidaja
(arvete tasumine)

606 3415

ebe.kaukver@rkas.ee

Ingrid Kehman

raamatupidaja

606 3418

ingrid.kehman@rkas.ee

Merli Paat

raamatupidaja

606 3449

merli.paat@rkas.ee

Kairit Kütt

lapsehoolduspuhkusel

Mari-Liis Siilak

raamatupidaja

606 3460

mari-liis.siilak@rkas.ee

Henri Telk

raamatupidaja

606 3768

henri.telk@rkas.ee

Urve Garelis

lapsehoolduspuhkusel

Marit Pajur

arvete spetsialist

606 3473

marit.pajur@rkas.ee

Kadi Anette Linholm

raamatupidaja

606 3480

kadianette.linholm@rkas.ee

Sirje Vuus

raamatupidaja

606 3413

sirje.vuus@rkas.ee

Finantsanalüüsi osakond

Andrus Ait

finantsjuht

606 3414

andrus.ait@rkas.ee

Serob Asatrjan

analüüsi valdkonnajuht

606 3419

serob.asatrjan@rkas.ee

Maksim Radtšenko

analüütik

606 3497, 5305 6671

maksim.radtsenko@rkas.ee

Kristo Palu

ülevõetava kinnisvara projektijuht

606 3468, 529 3842

kristo.palu@rkas.ee

Inga Vatter

portfellianalüütik

606 3730, 5660 0404

inga.vatter@rkas.ee

Ingmar Kristjansen

eelarvestamise valdkonnajuht

606 3474

ingmar.kristjansen@rkas.ee

Ülle Tamm

lepingute koordinaator

606 3486, 5344 1347

ulle.tamm@rkas.ee

Kristel Kesküla

lepingute spetsialist

606 3481, 523 3214

kristel.keskula@rkas.ee

Karin Tartu

lepingute spetsialist

606 3738

karin.tartu@rkas.ee

Siret Kuusik

lepingute spetsialist

606 3737

siret.kuusik@rkas.ee

IT osakond

Üllar Tammiste

IT osakonna juhataja

606 3410

ullar.tammiste@rkas.ee

Haldusdivisjon

Haldusosakond

Alex Roost

haldusosakonna juhataja

606 3477, 528 1752

alex.roost@rkas.ee

Margit Dengo

lapsehoolduspuhkusel

Anni Roosmägi

lapsehoolduspuhkusel

Kaido Palmar

remonttööde valdkonnajuht

606 3437

kaido.palmar@rkas.ee

Kristel Meier

kliendisuhtehaldur

606 3461, 518 3726

kristel.meier@rkas.ee

Karel Aasrand

kliendisuhtehaldur

606 3427, 5557 5925

karel.aasrand@rkas.ee

Sven Pedari

kliendisuhtehaldur

606 3492, 523 3562

sven.pedari@rkas.ee

Lauri Preimann

kliendisuhtehaldur

606 3439, 510 4293

lauri.preimann@rkas.ee

Kati Tamtik

Põhja piirkonnajuht

606 3490

kati.tamtik@rkas.ee

Keili Luik

Põhja piirkonna assistent

606 3425

keili.luik@rkas.ee

Monika Kallaste

lapsehoolduspuhkusel

Urmo Karu

andmete spetsialist

606 3735

urmo.karu@rkas.ee

Kristi Urbla

klienditoe spetsialist

605 0000

klienditugi@rkas.ee; kristi.urbla@rkas.ee

Olari Nõu

klienditoe spetsialist

605 0000

klienditugi@rkas.ee; olari.nou@rkas.ee

Merle Lindmets

klienditoe spetsialist

605 0000

klienditugi@rkas.ee; merle.lindmets@rkas.ee

Maivi Suurmäe

kinnisvarahaldur

606 3483, 5887 3438

maivi.suurmae@rkas.ee

Jaanika Aru

kinnisvarahaldur

606 3422, 512 0281

jaanika.aru@rkas.ee

Nikolay Stadnik

kinnisvarahaldur

606 3428, 5303 8468

nikolay.stadnik@rkas.ee

Liivi Sandra Arulaane

kinnisvarahaldur

606 3476, 507 2616

liivi.arulaane@rkas.ee

Silver Teiter

kinnisvarahaldur

606 3434, 5855 4349

silver.teiter@rkas.ee

Rene Uuspõld

kinnisvarahaldur

606 3420, 509 9264

rene.uuspold@rkas.ee

Gert Rahnel

kinnisvarahaldur

606 3469, 5395 5890

gert.rahnel@rkas.ee

Ester Kruuse

kinnisvarahaldur

511 2012

ester.kruuse@rkas.ee

Aime Meiusi

kinnisvarahaldur

508 7154

aime.meiusi@rkas.ee

Janno Jazõkov

kinnisvarahaldur

5886 1657

janno.jazokov@rkas.ee

Triin Tasso

lapsehoolduspuhkusel

Margo Merirand

Ida piirkonnajuht

683 0213, 518 4978

margo.merirand@rkas.ee

Piret Uus

Ida piirkonna assistent

683 0209

piret.uus@rkas.ee

Kristel Aunapuu

lapsehoolduspuhkusel

Illar Heinsalu

kinnisvarahaldur

5344 9946

illar.heinsalu@rkas.ee

Kristo Peri

kinnisvarahaldur

5657 2200

kristo.peri@rkas.ee

Evelin Saarmets

kinnisvarahaldur

5368 2661

evelin.saarmets@rkas.ee

Janar Vellak

kinnisvarahaldur

5560 1906

janar.vellak@rkas.ee

Evelin Sootla

Lõuna piirkonnajuht

744 6677, 5811 6512

evelin.sootla@rkas.ee

Annika Tamm

Lõuna piirkonna assistent

744 6671

annika.tamm@rkas.ee

Ly Soome-Vihtla

kinnisvarahaldur

744 6672, 522 6023

ly.soome-vihtla@rkas.ee

Verdo Aun

kinnisvarahaldur

744 1301, 5349 9287

verdo.aun@rkas.ee

Andres Mägi

kinnisvarahaldur

744 6673, 5300 9879

andres.magi@rkas.ee

Rauno Laiv

kinnisvarahaldur

513 0268

rauno.laiv@rkas.ee

Tõnis Piir

kinnisvarahaldur

509 7916

tonis.piir@rkas.ee

Danel Udu

kinnisvarahaldur

5690 1440

danel.udu@rkas.ee

Kaarel Simson

kinnisvarahaldur

5836 0825

kaarel.simson@rkas.ee

Indrek Klaassen

Lääne piirkonnajuht

443 6544, 50 56 030

indrek.klaassen@rkas.ee

Sirvi Heidmets

Lääne piirkonna assistent

443 3356

sirvi.heidmets@rkas.ee

Retti Laos

kinnisvarahaldur

5344 1627

retti.laos@rkas.ee

Liis Lebedev

kinnisvarahaldur

443 3350, 5649 9262

liis.lebedev@rkas.ee

Marko Pihelpuu

kinnisvarahaldur

5300 3256

marko.pihelpuu@rkas.ee

Jaanus Metsnik

kinnisvarahaldur

511 0055

jaanus.metsnik@rkas.ee

Annika Palu

kinnisvarahaldur

523 8048

annika.palu@rkas.ee

Jan Jürjestaust

kinnisvarahaldur

524 1480

jan.jurjestaust@rkas.ee

Keskkonna- ja tehnilise toe osakond

Allan Hani

osakonna juhataja

606 3442, 526 2985

allan.hani@rkas.ee

Liina Purge

lapsehoolduspuhkusel

Rita Seppam

Põhja piirkonna heakorra spetsialist

5786 7313

rita.seppam@rkas.ee

Teele Kaljusaar

Ida piirkonna heakorra spetsialist

5332 6008

teele.kaljusaar@rkas.ee

Tiina Laas

Lõuna piirkonna heakorra spetsialist

5885 3781

tiina.laas@rkas.ee

Kalli Mägar

Lääne piirkonna heakorra spetsialist

5302 7813

kalli.magar@rkas.ee

Kadi Adson

heakorra- ja turvateenuste projektijuht

5380 2665

kadi.adson@rkas.ee

Ave-Õnne Jalakas

heakorra- ja turvateenuste projektijuht

606 3479

ave-onne.jalakas@rkas.ee

Krista Rebane

keskkonna- ja energiajuht

5824 3293

krista.rebane@rkas.ee

Artur Kapranov

energiaostu projektijuht

5561 7532

artur.kapranov@rkas.ee

Artur Viira

energiaostu projektijuht

5668 9574

artur.viira@rkas.ee

Mikk Maivel

energiatõhususe projektijuht

5646 1251

mikk.maivel@rkas.ee

Raul Prank

tehnilise toe juht

5450 1794

raul.prank@rkas.ee

Toomas Ermel

Lõuna piirkonna tehniline spetsialist

744 6674, 511 0073

toomas.ermel@rkas.ee

Aivar Lillemägi

Põhja piirkonna tehniline spetsialist

606 3765; 513 7158

aivar.lillemagi@rkas.ee

Meelis Lust

Ida piirkonna tehniline spetsialist

514 3966

meelis.lust@rkas.ee

Urmo Kesküla

Lääne piirkonna tehniline spetsialist

5323 4199

urmo.keskula@rkas.ee

Isak Piirsalu

tehnohoolduse projektijuht

606 3459, 501 7212

isak.piirsalu@rkas.ee

Erik Soodla

tehnohoolduse projektijuht

606 3436, 513 2385

erik.soodla@rkas.ee

Heldur Külla

tehnosüsteemide projektijuht

606 3444

heldur.kulla@rkas.ee

Allan Männik

tehnosüsteemide projektijuht

606 3429, 56 454 410

allan.mannik@rkas.ee

Paavo Prans

tehnosüsteemide projektijuht

5553 6111

paavo.prans@rkas.ee

Jaan Palu

tehnosüsteemide projektijuht

517 2050

jaan.palu@rkas.ee

Gert Rahn

tehnosüsteemide projektijuht

5331 6487

gert.rahn@rkas.ee

Meelis Vapper

hoonete turvalisuse projektijuht

5883 5348

meelis.vapper@rkas.ee

Arendusprojektide divisjon

Timo Aarmaa

arendusdirektor

606 3478

timo.aarmaa@rkas.ee

Arendusprojektide juhtimise osakond

Peeter Mauer

osakonnajuhataja kohusetäitja

606 3452, 5309 2712

peeter.mauer@rkas.ee

Tiina Liitmäe

töökeskkonna projektijuht

606 3467, 510 0923

tiina.liitmae@rkas.ee

Kaupo Pajumäe

arenduse projektijuht

606 3433, 501 3735

kaupo.pajumae@rkas.ee

Taavi Aare

arenduse projektijuht

606 3438

taavi.aare@rkas.ee

Tanel Saue

arenduse projektijuht

606 3471, 510 2711

tanel.saue@rkas.ee

Marko Sula

arenduse projektijuht

606 3455, 508 7108

marko.sula@rkas.ee

Jüri Kreis

konsultant

744 6674, 515 5531

juri.kreis@rkas.ee

Mihkel Mäger

arenduse projektijuht

5450 1054

mihkel.mager@rkas.ee

Tarmo Mändmets

arenduse projektijuht

606 3494, 50 12 944

tarmo.mandmets@rkas.ee

Kalmer Gross

arenduse projektijuht

606 3464, 512 5951

kalmer.gross@rkas.ee

Tarmo Rammo

arenduse projektijuht

606 3451, 501 1290

tarmo.rammo@rkas.ee

Erik Lillepalu

arenduse projektijuht

606 3493, 506 6290

erik.lillepalu@rkas.ee


Enno Parker

arenduse projektijuht

606 3462, 521 7150

enno.parker@rkas.ee

Raivo Toom

arenduse projektijuht

6063488, 5353 3371

raivo.toom@rkas.ee

Kinnisvaraportfelli analüüsiosakond

Kaido Kangur

osakonnajuhataja

606 3447, 5786 8955

kaido.kangur@rkas.ee

Kadri Koosel

lapsehoolduspuhkusel

Märt Mäe

müügijuht

606 3407, 513 3745

mart.mae@rkas.ee

Anti Talves

portfellihaldur

606 3463, 509 4100

anti.talves@rkas.ee

Sten-Patrick Kreek

portfellihaldur

606 3496, 5308 1831

sten.kreek@rkas.ee

Pertti Neero

portfellihaldur

606 3489, 5663 2680

pertti.neero@rkas.ee

Raigo Petter

portfellihaldur

607 0504, 5567 1868

raigo.petter@rkas.ee

Ehitusjuhtimisosakond

Igor Gerasenkov

osakonnajuhataja

606 3454; 503 5730

igor.gerasenkov@rkas.ee

Krista Ninaste

tehniline spetsialist

522 7978

krista.ninaste@rkas.ee

Elina Kask

kunstihangete projektijuht

5347 9043

elina.kask@rkas.ee

Sixten Heidmets

sisustus- ja kunstihangete tehniline spetsialist

520 5767

sixten.heidmets@rkas.ee

Hillar Takk

Põhja piirkonna remonttööde projektijuht

506 7963

hillar.takk@rkas.ee

Jaak Verlin

Lääne piirkonna remonttööde projektijuht

513 3840

jaak.verlin@rkas.ee

Marek Moldau

Ida piirkonna remonttööde projektijuht

5568 5453

marek.moldau@rkas.ee

Tõnu Ohakas

Lõuna piirkonna remonttööde projektijuht

501 0244

tonu.ohakas@rkas.ee

Urmas Kuslap

ehitusjuht

606 3456, 527 2076

urmas.kuslap@rkas.ee

Margus Türkson

ehitusjuht

744 6679, 502 8534

margus.turkson@rkas.ee

Priit Püss

ehitusjuht

52 63 550

priit.puss@rkas.ee

Aleksei Romanjuk

ehituse projektijuht

606 3457, 507 7586

aleksei.romanjuk@rkas.ee

Peeter Malken

ehituse projektijuht

606 3441, 510 2479

peeter.malken@rkas.ee

Hindrek Werder

ehituse projektijuht

606 3458, 513 7747

hindrek.werder@rkas.ee

Margus Männo

ehituse projektijuht

744 6678, 522 3887

margus.manno@rkas.ee

Sven Prints

ehituse projektijuht

511 1352

sven.prints@rkas.ee

Ago Rist

ehituse projektijuht

53 090 723

ago.rist@rkas.ee

Martin Minhof

lapsehoolduspuhkusel

Kaspar Tennokese

lapsehoolduspuhkusel

Erki Elbrecht

ehituse projektijuht

51 34 995

erki.elbrecht@rkas.ee

Einar Künnapuu

ehituse projektijuht

53 08 3314

einar.kunnapuu@rkas.ee

Aare Külv

ehituse projektijuht

51 56 281

aare.kulv@rkas.ee

Jaanus Hiiemäe

ehituse projektijuht

50 36 160

jaanus.hiiemae@rkas.ee

Urmas Vahi

ehituse projektijuht

783 3030, 53 411 695

urmas.vahi@rkas.ee

Raigo Kalamees

ehituse projektijuht

783 3032, 52 00 896

raigo.kalamees@rkas.ee

Priit Hõbejärv

ehituse projektijuht

783 3033, 53 400 465

priit.hobejarv@rkas.ee

Sven Saar

ehituse projektijuht

783 3034, 51 40 127

sven.saar@rkas.ee

Indrek Henk

ehituse projektijuht

56256027

indrek.henk@rkas.ee

Ornella Muttik

ehituse projektijuht

564 0275

ornella.muttik@rkas.ee

Andrus Gatski

ehituse projektijuht

507 3094

andrus.gatski@rkas.ee

Jaanus Müller

ehituse projektijuht

515 7038

jaanus.muller@rkas.ee

Kristjan Kukk

ehituse projektijuht

606 3406, 5568 2211

kristjan.kukk@rkas.ee

Kontaktide koondnimekiri