Seose töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda

Kinnisvara haldureid
Lääne, Ida ja Lõuna piirkonda

Tööülesanded:

Riigi Kinnisvara ASle kuuluva vara füüsiliseks, juriidiliseks ja majanduslikuks säilimiseks vajalike tegevuste korraldamine ja läbiviimine vastavalt ettevõttes sätestatud korrale ning kinnisvara korrashoiu tagamise tegevuste standardile
Haldamise kavandamine, objekti eelarvete koostamine ja jälgimine
Korrashoiutööde läbiviimise organiseerimine ja jälgimine
Teenuste osutamiseks vajalike hangete korraldamine ja lepingute sõlmimine
Haldamisega seotud informatsiooni ja dokumentatsiooni süstematiseerimine ja ajakohasena hoidmine
Suhtlemine hoonete omanike ning kasutajatega

Nõudmised kandidaadile:

Kõrgaharidus (soovitavalt halduse, majanduse, ehituse või tehnika valdakonnas)
Väga heal tasemel arvutikasutamise  oskus (World, Excel, Outlook, Internet Explorer jms.)
Väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus
Autojuhiloa olemasolu
Hea analüüsivõime
Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Täpsus ja kohusetundlikkus
Loov mõtlemine
Oskus töötada nii iseseisvalt kui koos meeskonnaga
Hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:

Erialane töökogemus ja Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu kutsetunnistus
Hoone tehnosüsteemide tundmine
AutoCad põhifunktsioonide tundmine
Erialaste õigusaktide tundmine
Omalt poolt pakume:
Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
Professionaalset, toetavat ja sõbralikku meeskonda
Võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks
Kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV enne 07.06.2013 e-postile maire.kruusmaa@rkas.ee märgusõnaga konkreetne piirkond "Lääne, Ida või Lõuna piirkond". Kandideerida saab ka läbi CV Online ja CV Keskuse.