Seoses töömahtude suurenemisega otsime haldusosakonda

LEPINGUTE SPETSIALISTi

Tööülesanded

  • Lepingute ja nende muudatuste ettevalmistamise organiseerimine, kontroll ja menetluskäigu jälgimine (sh üürilepingud, korrashoiuteenuste osutamise lepingud jm)
  • Lepingute kooskõlastamine ja allkirjastamise korraldamine
  • Lepingust tulenevate tegevuste ja tähtaegade jälgimine (sh üürihinna muutmised ning üüriteatiste väljastamine)
  • Üürikalkulatsioonide koostamine ja kontroll
  • Lepingute informatsiooni koondamine ja aruandlus
  • Lepingute infosüsteemidesse sisestamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

  • Kõrgharidus (juriidiline, majanduslik või kinnisvaraalane)
  • Juriidilise teksti tõlgendamise oskus
  • Erialaste õigusaktide tundmine
  • Arvutikasutamise oskus väga heal tasemel (Word, Excel, Outlook, PowerPoint jm)
  • Väga hea eesti keele ja inglise keele oskus

Kasuks tuleb

  • Töökogemus vähemalt 2 aastat
  • Kinnisvaravaldkonna tundmine
  • Hea pingetaluvus

Omalt poolt pakume

  • Motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • Kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat töökeskkonda
  • Võimalusi täiendkoolituseks

Kandidaatidel esitada oma sooviavaldus ja CV tähtajaga 10.juuni 2014.a aadressile Lasnamäe 2, 11412 Tallinn või e-kiri personal.cv@rkas.ee märgusõnaga “Lepingute spetsialist”. Kandideerida saab ka läbi CV Online portaali.