Otsime oma meeskonda Tallinnas

RAAMATUPIDAJAT

(tähtajalise töölepinguga lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendusperioodiks)

Tööülesanded:

  • Ostuarvete haldamine ja kinnitamine raamatupidamisprogrammis
  • Müügiarvete kontrollimine ja kinnitamine haldustarkvaras
  • Suhtlemine klientidega, hankijatega, kontserni teiste osakondadega

Nõudmised kandidaadile:

  • eelnev erialane töökogemus
  • hea arvuti kasutamise oskus (Excel, Word, erinevad finantstarkvarad)
  • kasuks tuleb finantstarkvara SAP tundmine

Lisaks ootame kandidaadilt rutiini- ja  pingetaluvust, täpsust ja kohusetundlikkust ning oskust töötada nii iseseisvalt kui ka koos meeskonnaga.

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • professionaalset, toetavat ja  sõbralikku meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Kandidaatidel palume esitada oma CV tähtajaga 21. märts 2016. a e-posti aadressil personal.cv@rkas.ee märgusõnaga “Raamatupidaja“.
Kandideerida saab ka läbi CV Online ja CV Keskuse portaalide.