Font size

Lineheight

Contrast

Riigi Kinnisvara avas taas stipendiumikonkursi „Tuleviku tipud“

Riigi Kinnisvara on 11 aasta jooksul toetanud edukaid kinnisvara- ja ehitusvaldkonna bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe tudengeid arendusstipendiumitega, millele seekord saab kandideerida 7. novembrini.

 

Tuleviku tipud

Riigi Kinnisvara on toetanud valdkondlikku teadus- ja arendustegevust alates 2011. aastast enam kui poole miljoni euro ulatuses ning tudengeid stipendiumitega kokku juba rohkem kui saja tuhande euroga.

 

„Peame oluliseks, et meie valdkonna erialad oleksid noorte seas atraktiivsed, sest uute ideede ja teadmistega saame luua pidevalt innovaatilisi ja häid lahendusi,“ sõnas Riigi Kinnisvara juhatuse esimees Kati Kusmin.
 

 

Tudengid oodatud kandideerima järgmistel teemadel tehtavate uurimistöödega:
 

  • teadmispõhine ja digitaalne ehitus ning selle juhtimine;
  • hoonete keskkonnamõju ja jätkusuutlikkus;
  • hoonete energiatõhusus, sisekliima ja tehnosüsteemid;
  • kinnisvara korrashoid ja digitaliseerimine;
  • avaliku ruumi loomine ja kujundamine;
  • töökeskkonna disain.

 

Stipendiumi suurus on bakalaureuseõppes 1500 eurot, magistriõppes 2000 eurot ja doktoriõppes 3000 eurot. Stipendium määratakse stipendiumikomisjoni poolt väljavalitud üliõpilasele ühekordselt ning makstakse välja ühes osas. Ülikoolil on õigus stipendiumist maha arvutada halduskulud kuni 10% ulatuses.


Stipendiumile kandideerimiseks tuleb ühendust võtta oma ülikooliga ning esitada statuudis nõutud dokumendid - motivatsioonikiri, kus taotleja põhjendab oma vastavust esitatud eeldustele, CV ning õpingutulemuste väljatrükk. Lisaks peab stipendiumile kandideerija olema valmis kohtuma Riigi Kinnisvara esindajatega, et teha 5 minutiline kaitsekõne, mille käigus tutvustatakse oma bakalaureuse-, magistri- või doktoritöö projekti. Kandideerimise tähtaeg stipendiumikonkursil on 7. november 2021.

 

Vaata lisaks:

Tallinna Tehnikaülikool
Eesti Kunstiakadeemia

Eesti Maaülikool
Tallinna Ülikool
Tallinna Tehnikakõrgkool