Font size

Lineheight

Contrast

Ida-Virumaa suurim ja kaasaegsem Narva ujula on taas avatud

Foto: Tõnu Tunnel

Foto: Tõnu Tunnel

Täna, 6. novembril avas uksed Narva ujula, kuhu oodatakse igas vanuses külastajad, kes soovivad hoolitseda enda tervise eest, iseseisvalt treenida või osaleda pakutavatel tasulistel treeningutel.

 

Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse hoones asuvas ujulas on suur, 8 rajaga 25 meetri pikkune bassein, mille sügavus madalamas osas on 1,3 meetrit ja sügavamas 1,8 meetrit, olles seesugusena piirkonna suurim ja kaasaegseim ujula. Basseinis on ühtlane 28-kraadine veetemperatuur. Moodsates riietusruumides on olemas kõik mugavused ning ujula külastajaid ootab nii naiste kui ka meeste duširuumide juures avar ja soe saun.

 

„Teame, et kohalikud elanikud on kaua seda päeva oodanud ja täna saame tõesti ujula uksed taas avada. Vajalik garantiiremont on tehtud ning piirkonna suurimas ujulas saab taas oma tervist turgutada,“ sõnas Riigi Kinnisvara ida piirkonnajuht Margo Merirand.

 

Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse juhi Anne Kivimäe sõnul on akadeemia väga rahul, et ujula on taas töökorras. „Narva õppekeskusesse planeeritud ujula on olnud algusest peale avatud ka linnarahvale ning rõõm on tõdeda, et pärast sunnitud pausi saavad ujula teenuseid kasutada nii kohalikud inimesed, meie õppurid kui ka koostööpartnerid.“

 

Narva ujula on avatud esmaspäevast reedeni kell 07.00-22.00, nädalavahetusel kell 09.00-22.00. Täispileti hinnad algavad 4 eurost ja ujula ühe külastuse pikkuseks on 90 minutit. Samuti saavad külastajad soetada 10 korra ujulapääsme, mille hinnad algavad 34 eurost. Info ja piletihinnad leiab ujula kodulehelt narvaujula.ee või Facebookist.

 

2020. aastal avatud ujula hoone ehitas Nordecon ja arhitektuurse lahenduse lõid arhitektuuribüroo Kolm Pluss Üks, T43 Sisearhitektid ja TajuRuum. Ühe hooaja oli ujula garantiiremonttööde tõttu suletud. 2023. aasta novembrist pakub ujula teenust Riigi Kinnisvara AS. Narva ujulat kasutavad treeninguteks ka Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse kadetid ja töötajad.