Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Hankeplaan

Riigi Kinnisvara dünaamilises hankeplaanis kuvatakse reaalajas planeeritavaid hankeid, mis viiakse läbi Riigihangete Registris.

Hanke nimetus Hankemenetluse liik Korraldav üksus Vastutav isik Vastutava isiku e-post Pakkumuse esitamine (eeldatav) Sorteeri kahanevas järjekorras
Heakorrateenuse tellimine põhja piirkonna objektidele 01.07.2020-30.06.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Merlis Uustal Merlis.Uustal@rkas.ee 07.01.2020 10:00
Bürooteenuse tellimine Pikk 61, Tallinn 18 kuuks Lihthankemenetlus Tarnijasuhete osakond Tiia Redi Tiia.Redi@rkas.ee 07.01.2020 10:00
Heakorrateenuse tellimine ida piirkonna objektidele alates 01.07.2020-30.06.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Merlis Uustal Merlis.Uustal@rkas.ee 29.01.2020 11:00
Tuleohutusteenuste tellimine RKAS objektidele 2020.a. Lihthankemenetlus Tarnijasuhete osakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 31.01.2020 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Lääne piirkonna Hiiu ja Saare maakonna objektidele 01.07.2020-30.04.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 31.01.2020 10:00
Liftide tehnohoolduse tellimine 01.03.2020 - 29.02.2024 Avatud menetlus (Siseriiklik) Tarnijasuhete osakond Merlis Uustal Merlis.Uustal@rkas.ee 06.02.2020 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine RKAS-i Põhja piirkonna objektidele 01.06.2020-30.06.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 14.02.2020 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Lõuna piirkonna objektidele 01.07.2020-30.06.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 14.02.2020 10:00
Narva Kesklinna riigigümnaasiumi A. Puškini tn 31;31/1 ettevalmistustöödena olemasolevate hoonete lammutamine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Marek Moldau Marek.Moldau@rkas.ee 21.02.2020 11:00
Keila päästekomando rekonstrueerimise projekteerimistööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Aare Külv Aare.Kulv@rkas.ee 26.02.2020 11:00
Väliheakorrateenuse tellimine aadressidel J.Vilmsi 59, Kolde pst 67a, Klooga memoriaal Avatud menetlus (Siseriiklik) Tarnijasuhete osakond Merlis Uustal Merlis.Uustal@rkas.ee 28.02.2020 10:00
Mustamäe tee 51, Tallinn valve- ja läbipääsusüsteemi ehitus Lihthankemenetlus Tarnijasuhete osakond Tiia Redi Tiia.Redi@rkas.ee 28.02.2020 11:00
Tehnohooldusteenuse tellimine RKAS-i Lääne piirkonna Lääne ja Rapla maakonna objektidele 01.07.2020-30.04.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 05.03.2020 12:00
2020 Tugiteenuste portaali täiendavad arendus- ja hooldustööd Avatud menetlus (Rahvusvaheline) IT osakond Taimo Veski Taimo.Veski@rkas.ee 06.03.2020 11:00
Narva Aleksandri kiriku restaureerimise projekteerimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 19.03.2020 13:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Lõuna piirkonna objektidele teenuseliikide kaupa 01.07.2020-30.06.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 20.03.2020 10:00
Vabadussõja võidusamba heakorrateenuse tellimine kolmeks aastaks Avatud menetlus (Siseriiklik) Tarnijasuhete osakond Merlis Uustal Merlis.Uustal@rkas.ee 20.03.2020 11:00
Võrumaa Kutsehariduskeskuse sisustuse ja köögitehnoloogia hankimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Janek Kivilaid janek.kivilaid@rkas.ee 27.03.2020 11:00
Vabadussõja võidusamba ala peatrepi esise platsi rekonstrueerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 30.03.2020 14:00
Rapla Päästehoone fassaaditööd, valgustite vahetus ja remonttööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 31.03.2020 11:00
Lammutus Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Priit Pallu Priit.Pallu@rkas.ee 31.03.2020 11:00
Keila päästekomando hoone fassaadi renoveerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Aare Külv Aare.Kulv@rkas.ee 31.03.2020 11:00
Renditööjõu vahendamine objektile Pikk 61, Tallinn 01.07.2020-28.02.2022 Lihthankemenetlus Tarnijasuhete osakond Tiia Redi Tiia.Redi@rkas.ee 06.04.2020 10:00
Klooga memoriaali heakorrateenuse tellimine 01.07.2020 – 31.03.2022 Avatud menetlus (Siseriiklik) Tarnijasuhete osakond Anke-Lele Osi Anke-Lele.Osi@rkas.ee 06.04.2020 10:00
Kolde 65 büroo projekteerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 06.04.2020 11:00
Tabasalu haridushoonete kompleksi ehituse omanikujärelevalve Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Jaanus Müller Jaanus.Muller@rkas.ee 08.04.2020 11:00
Päästevahendite desifintseerimisseade Nõmme Päästekomandole Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Priit Püss Priit.Puss@rkas.ee 08.04.2020 15:00
Mustamäe 33 jahutuse ehitustööd ja põrandakatte vahetustööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Hillar Takk Hillar.Takk@rkas.ee 09.04.2020 11:00
KUMU valvesüsteemi rekonstrueerimistööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 13.04.2020 10:00
Särevere peahoone rekonstrueerimistööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 15.04.2020 11:00
Särevere peahoone rekonstrueerimistööd omanikujärelevalve teenus Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 16.04.2020 11:00
Teaduse 2, Saku hoone rekonstrueerimistööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 17.04.2020 10:00
Kehtna KHK fassaadi rekonstrueerimine ja põrandate remont Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Jaanus Hiiemäe Jaanus.Hiiemae@rkas.ee 17.04.2020 11:00
Barjäärpesumasin Nõmme Päästekomandole Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Priit Püss Priit.Puss@rkas.ee 20.04.2020 13:00
Avaliku- ja erasektori partnerluses hoonete rajamise projektide esmane analüüs Lihthankemenetlus Eelarve- ja analüüsiosakond Pertti Neero Pertti.Neero@rkas.ee 22.04.2020 13:00
Tartu Taara pst. 2 büroohoone ventilatsiooni ja jahutuse rekonstrueerimine ning akende vahetus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Tõnu Ohakas Tonu.Ohakas@rkas.ee 23.04.2020 15:00
Haapsalu KHK üldpindade remonttööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Jaak Verlin Jaak.Verlin@rkas.ee 24.04.2020 10:00
Tatari 39, Tallinn uue piirdeaia ehitus ja fassaadi remont Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 24.04.2020 10:00
Endla 8 II korruse ümberehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Hillar Takk Hillar.Takk@rkas.ee 27.04.2020 11:00
Tallinna Tööstushariduskeskuse ATS ja valvesüsteemide ehitus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Aleksei Romanjuk Aleksei.Romanjuk@rkas.ee 28.04.2020 11:00
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse Jõhvi õppehoone C korpuse katuse remonttööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 30.04.2020 11:00
Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone projekteerimine Kohtla-Järvele Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Marek Moldau Marek.Moldau@rkas.ee 30.04.2020 11:00
Erika 3 Tallinn Päästeameti haldushoone sisustamine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Jaanus Hiiemäe Jaanus.Hiiemae@rkas.ee 30.04.2020 11:00
Astangu 27 2020a. remonttööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 04.05.2020 10:00
Keskkonnamaja projekti ekspertiis Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Hannes Ulmas Hannes.Ulmas@rkas.ee 06.05.2020 11:00
Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumi remonttööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Janek Kivilaid janek.kivilaid@rkas.ee 07.05.2020 11:00
Kodu tn 1 ja 3, Vana-Vigala külas asuvate hoonete lammutustööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ago Rist Ago.Rist@rkas.ee 08.05.2020 15:00
Sillamäe ühishoone sisustuse hankimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 11.05.2020 15:00
Narva Vanalinna Riigikooli põrandate remonttööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 12.05.2020 10:00
Narva Vanalinna Riigikooli puitpõrandate renoveerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 12.05.2020 13:00