Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Hankeplaan

Riigi Kinnisvara dünaamilises hankeplaanis kuvatakse reaalajas planeeritavaid hankeid, mis viiakse läbi Riigihangete Registris.

Hanke nimetus Hankemenetluse liik Korraldav üksus Hanke valdkond Vastutav isik Vastutava isiku e-post Pakkumuse esitamine (eeldatav) Sorteeri kahanevas järjekorras
Tartu Vangla varugeneraatori paigaldus ja elektritööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Margus Männo Margus.Manno@rkas.ee 06.01.2023 10:00
Jüri päästekomando ehitus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Erik Vest Erik.Vest@rkas.ee 11.01.2023 11:00
Minikonkurss 2022-??? heakorrateenuse tellimine Lõuna piirkonnale alates 01.05.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Heakord, tehnohooldus Maibi Tint Maibi.Tint@rkas.ee 11.01.2023 12:00
Heakorrateenuse tellimine Lõuna piikronna objektidele alates 01.05.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Heakord, tehnohooldus Maibi Tint Maibi.Tint@rkas.ee 11.01.2023 12:00
Muru tn 5 Venlo kasvuhoone projekteerimis- ja ehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Henn Tomson Henn.Tomson@rkas.ee 20.01.2023 15:00
Narva riigigümnaasiumi laboriinventar Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Marek Moldau Marek.Moldau@rkas.ee 23.01.2023 12:00
Pikk 17 Tallinn Suurgildi suure saali põranda uuendamine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Jaanus Hiiemäe Jaanus.Hiiemae@rkas.ee 25.01.2023 10:00
Viru Vangla hoone 12 remonttööd, ja uste vahetus Avatud menetlus (Siseriiklik) Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Andrus Nõmmela andrus.nommela@rkas.ee 25.01.2023 11:00
Minikonkurss nr 2023-1 : Heakorrateenuse tellimine Kohtla-Järve, Kiviõli objektid ja kordonid alates 01.07.2023-30.06.2026 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Liina Kaukver Liina.Kaukver@rkas.ee 30.01.2023 11:00
Tallinn Kase 61 kahe eraldi sissepääsuga alade ehitus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 31.01.2023 10:00
Eesti Taimekasvatus Instituudi Seemne 10a ja Muru 5 hoonete arhitektuurivõistlus Ideekonkurss (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ideekonkurss (arhitektuurivõistlus) Henn Tomson Henn.Tomson@rkas.ee 31.01.2023 16:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Lääne piirkonna Lääne ja Rapla maakonna objektidele alates 2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Tehnohooldus Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 01.02.2023 10:00
Teenuskeskkonna arendus- ja hooldustööd 2023-2026 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Infotehnoloogia ja tarkvaraarendus Käthlin Lilp Kathlin.Lilp@rkas.ee 01.02.2023 11:00
Pelgulinna riigigümnaasiumi laborite inventar Avatud menetlus (Siseriiklik) Kinnisvarateenuste hankeosakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 01.02.2023 11:00
Pelgulinna riigigümnaasiumi sisustuse hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Kristi Tahker Kristi.Tahker@rkas.ee 01.02.2023 11:00
Õiguskantsleri Kantselei hoone katuse rekonstrueerimise projekt Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (omanikujärelvalve, projekteerimine, ekspertiis, uuringud, auditid) Jaanus Müller Jaanus.Muller@rkas.ee 02.02.2023 10:00
Minikonkurss 2023-?? Heakorrateenuse tellimine Vesilennuki 1, Vesilennuki 6/8, Tallinn alates 01,07.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Elika Muinast Elika.Muinast@rkas.ee 02.02.2023 12:00
Heakorrateenuse tellimine Riia tn 179a, Tartu alates 01.03.2023 Lihthankemenetlus Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord (siseheakord, välisheakord, heakorra tervikteenus) Elika Muinast Elika.Muinast@rkas.ee 06.02.2023 12:00
Haapsalu KHK Tennise tn 10 asuva hoone kütte ja tarbevee torustiku rekonstrueerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Jaak Verlin Jaak.Verlin@rkas.ee 10.02.2023 10:00
Elva ühishoone, Kirde tn 14 jõusaali sisutus Lihthankemenetlus Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Karolin Kippasto Karolin.Kippasto@rkas.ee 10.02.2023 11:00
Paide päästekomando ehitustööd Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Hillar Takk Hillar.Takk@rkas.ee 15.02.2023 12:00
Pelgulinna riigigümnaasiumi õppehoone sisustus Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 17.02.2023 10:00
Eesti Keele Instituudi mööbel Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Priit Püss Priit.Puss@rkas.ee 17.02.2023 10:00
Suurköök Pelgulinna riigigümnaasium Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 28.02.2023 10:00
Tuleohutusteenused I pa 2023 Avatud menetlus (Siseriiklik) Muu (bürootarbed, töötervishoiuteenus, koolitused, desifintseerimisvahendid) Kristi Tahker Kristi.Tahker@rkas.ee 01.03.2023 09:00
Korrashoiuteenuse tellimine Põhja piirkonna objektidele 2023 (TAVAHOOLDUS) Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Tehnohooldus Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 01.03.2023 10:00
Korrashoiuteenuse tellimine Põhja piirkonna objektidele 2023 (NÕRKVOOL) Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tehnohooldus Karolin Kippasto Karolin.Kippasto@rkas.ee 03.03.2023 10:00
Koidula piiripunkti täiendava generaatori paigaldamine koos vajalike tugevvoolutöödega Lihthankemenetlus Haldusteenuste osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Erich Tohvre Erich.Tohvre@rkas.ee 03.03.2023 11:00
Narva Eesti Gümnaasiumi köögitehnoloogia hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Õigusosakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Martin Tiirats Martin.Tiirats@rkas.ee 06.03.2023 12:00
Narva Eesti Gümnaasiumi sisustuse hankimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Õigusosakond Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Martin Tiirats Martin.Tiirats@rkas.ee 06.03.2023 12:00
Rahvusraamatukogu Tõnismägi 2 väliala arhitektuurivõistlus Ideekonkurss (Siseriiklik) Ehituskonsultatsiooniteenus (omanikujärelvalve, projekteerimine, ekspertiis, uuringud, auditid) Mailis Linde Mailis.Linde@rkas.ee 10.03.2023 09:00
Elva ühishoone, Kirde tn 14 sisustuse hankimine Avatud menetlus (Siseriiklik) Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Karolin Kippasto Karolin.Kippasto@rkas.ee 14.03.2023 10:00
Muru tn 5 kartulikeldri ventilatsiooni- ja elektrisüsteemi ehitus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Henn Tomson Henn.Tomson@rkas.ee 15.03.2023 12:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Lõuna piirkonna objektide NV süsteemidele (2023) Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tehnohooldus Kristi Tahker Kristi.Tahker@rkas.ee 17.03.2023 11:00
Korrashoiuteenuste hankimine Lõuna piirkonna objektidele 2023 (TH) Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Tehnohooldus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 17.03.2023 11:00
Tallinn Kase 61, Sisekaitseakadeemia ühiselamute ehitusprojekti koostamine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Ehituskonsultatsiooniteenus (omanikujärelvalve, projekteerimine, ekspertiis, uuringud, auditid) Reelika Timm Reelika.Timm@rkas.ee 28.03.2023 10:00
Haapsalu Päästekomando rajamine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Jaanus Hiiemäe Jaanus.Hiiemae@rkas.ee 31.03.2023 10:00
Rüütli 15 remontööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Henn Tomson Henn.Tomson@rkas.ee 31.03.2023 10:00
Tiigi 9a, Narva kordonihoone rekonstrueerimistööd Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Urmas Kuslap Urmas.Kuslap@rkas.ee 03.04.2023 10:00
Narva Eesti Lasteaed Punamütsike sisustus Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Sisustus ja tehnoloogia (mööbel, suurköögid, eriseadmed) Käthlin Lilp Kathlin.Lilp@rkas.ee 03.04.2023 11:00
Minikonkurss: Heakorrateenuse tellimine Jõhvi objektidele alates 01.07.2023 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Heakord, tehnohooldus Maibi Tint Maibi.Tint@rkas.ee 19.04.2023 12:00
Maarjamaa HK Emajõe keskus ehitus ja viimistustööd 2023 Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Kaarel Svätski kaarel.svatski@rkas.ee 15.05.2023 10:00
Heakorrateenuse tellimine EKM 6 objektile 01.11.2023-31.10.2026 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord (siseheakord, välisheakord, heakorra tervikteenus) Tiia Redi Tiia.Redi@rkas.ee 01.06.2023 11:00
Raamlepingu sõlmimine diislikütuse ostmiseks 2024-202 aastateks Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Yulia Sinichuk Yulia.Sinichuk@rkas.ee 01.04.2024 11:00
Lasnamäe Mehaanikakooli parkla ehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Jaanus Müller Jaanus.Muller@rkas.ee 16.04.2024 11:00
Võru riigimaja rekonstrueerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus ja remont (ehitus, ehituse tehnosüsteemid, remondid, nõrkvool) Kaarel Svätski kaarel.svatski@rkas.ee 05.03.2025 10:00
Kuressaare riigimaja projekteerimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ideekonkurss (arhitektuurivõistlus) Tõnu Lensment tonu.lensment@rkas.ee 10.03.2026 12:00