Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Objektid

RKASi kinnisvaravaraportfell jaguneb viieks grupiks:

 

  1. Haldusportfell
    Kinnistud, mis kuuluvad RKASile, on kaetud üürilepingutega ja on tavapärases kasutuses.
     

  2. Arendusportfell
    Kinnistud, mille potentsiaali on arendustegevusega tõenäoline suurendada, ning varad, mille arendusprotsess on aktiivne.
     

  3. Müügiportfell
    Mittevajalik vara, mida ei ole riigi vajadustest lähtuvalt otstarbekas hoida ning mille RKAS on otsustanud võõrandada, seda vajadusel eelnevalt väärtustades.
     

  4. Lepinguline portfell
    Haldusobjektid, mis ei kuulu RKASile ja kus RKAS osutab haldusteenust lepingu alusel.
     

  5. Vaheüüri portfell
    Kinnistud, millest RKASi üüritav osa kuulub kolmandale isikule ja mida RKAS üürib omakorda edasi.
     

Aadress Nimetus Haldur Hoonete netopind Sorteeri kahanevas järjekorras
Rätsepa tee 20, Lähtse küla Rätsepa tee 20 Ester Kruuse
Vaikuse, Klooga alevik Vaikuse (Klooga memoriaal) Mairo Kirss
Räpina mnt 20b, Võru linn Räpina mnt 20B, Võru Madis Kaljuvee
Võidu 38-M2 , Rakvere linn Võidu 38-M2 Janar Vellak
Ranna vaatlustorn, Ranna küla Ranna vaatlustorn Alvar Kosso
Koolikalda, Kaagvere küla Koolikalda Erich Tohvre
Klooga memoriaal 2,4, Klooga alevik Klooga memoriaal 2,4 Mairo Kirss
Sosina, Klooga alevik Sosina (Klooga memoriaal) Mairo Kirss
Koidula tehnohooldepunkt, Matsuri küla Koidula tehnohooldepunkt Danel Udu
Koidula raudteejaam 2, Matsuri küla Koidula raudteejaam 2 Danel Udu
Kose 6b, Narva linn Piiripunkt Narva-2 Evelin Saarmets
Tuletõrje pumpla, Kolodavitsa küla Tuletõrje pumpla Danel Udu
Võidu 38-M3 , Rakvere linn Võidu 38-M3 Janar Vellak
Kiriku tn 6, Kesklinna linnaosa Kiriku 6 kinnistu Gert Rahnel
Pumpla, Kolodavitsa küla Pumpla Danel Udu
Puurkaevu, Kolodavitsa küla Koidula puurkaev Danel Udu
Klooga memoriaal 1,3,8, Klooga alevik Klooga memoriaal 1,3,8 Mairo Kirss
Kallaku, Kolodavitsa küla Kallaku Danel Udu
Järveküla tee 40, Järve linnaosa Järveküla tee 40, 40c Kristo Peri
Kolodavitsa küla, Piusa küla Niitsiku-Võmmorski tee 18243 Danel Udu
Hariduse tn 5c, Jõhvi linn Jõhvi Gümnaasium Kristo Peri
Kivi tn 3, Jõhvi linn Viru Reiside garaažid Kristo Peri
Piirivalve, Mustvee linn Mustvee kordon Alvar Kosso
Kooliraja, Kaagvere küla Kooliraja Erich Tohvre
Järveküla tee 46, Järve linnaosa Arenduskrunt Kristo Peri
Platsi, Matsuri küla Platsi Danel Udu
Narva tn 20a, Mustvee linn Mustvee päästekomando Alvar Kosso
Rahu, Klooga alevik Rahu (Klooga memoriaal) Mairo Kirss
Ermi, Tila küla Eesti Rahva Muuseumi kinnistu Rauno Laiv
Pirita tee 78, Kesklinna linnaosa Maarjamäe memoriaal Keili Luik
Ahtme, Kohtla-Järve, 12-13,1 km, Sompa linnaosa Ahtme - Kohtla-Järve 12-13,1 km raudtee Kristo Peri
Põdra 34e, Tallinn Põdra 34e Ester Kruuse
Viru 23, Kiviõli linn Viru 23 Janar Vellak
Tehnika põik 6, Uuemõisa alevik Tehnika põik 6 Uuemõisa Retti Laos
Vabaõhumuuseumi tee 8, Tallinn Rocca-al-Mare kool Ester Kruuse
Metsa tn 19, Pärnu linn Pärnu Koidula Gümnaasium Marko Pihelpuu
Ehitajate tee 7, Uuemõisa alevik Ehitajate tee 7 Uuemõisa Retti Laos
Endla tn 8a, Tallinn Endla 8a Rene Uuspõld
K. Aigro tn 5b, Nõo alevik K. Aigro tn 5b Rauno Laiv
Tennise tn 10, Uuemõisa alevik Haapsalu KHK õppe-majutushoone Retti Laos
Klooga memoriaal 11, Klooga alevik Klooga memoriaal 11 Mairo Kirss
Klooga memoriaal 12, Klooga alevik Klooga memoriaal 12 Mairo Kirss
Lossi tn 4b, Alatskivi alevik Alatskivi Päästekomando laohoone Alvar Kosso
J. Liivi tn 7, Tartu linn J. Liivi tn 7 Verdo Aun
Bensiini 13B, Kesklinna linnaosa Bensiini 13b Ester Kruuse
Tehnika tn 18a, Põhja-Tallinna linnaosa Tallinna Euroopa Kool Piret Perlin
Harjumägi, Kesklinna linnaosa Vabadussõja võidusammas Mairo Kirss
Lai tn 41, Lai tn 41a, Tartu linn Tartu Emajõe Kool Tiina Kaber
Vesilennuki tn 10, Põhja-Tallinna linnaosa Lennusadam Gert Rahnel
Veehaarde, Kaagvere küla Veehaarde Erich Tohvre