Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Riigi Kinnisvara otsib Rapla ja Jõgeva riigimajadele projekteerimise peatöövõtjaid

Riigi Kinnisvara AS kuulutas välja kaks (eraldi) riigihanget eesmärgiga leida Rapla ja Jõgeva riigimajadele rekonstrueerimise projekteerimistöödeks peatöövõtjad.Rapla riigimaja pakkumuste esitamise tähtaeg on 9. aprill 2019 kell 13.00.

Jõgeva riigimaja pakkumuste esitamise tähtaeg on 15. aprill 2019 kell 14.00.Rapla riigimajastRapla riigimaja on planeeritud endisesse Rapla Maavalitsuse hoonesse aadressil Tallinna mnt 14. Kavandatavasse riigimajja kolivad kokku 24 riigiasutust, näiteks Sotsiaalkindlustusamet, Keskkonnaamet, Eesti Töötukassa, Maa-amet, Maanteeamet, Maksu- ja Tolliamet, Põllumajandusameti Järva-Rapla keskus, PRIA, Veterinaar- ja Toiduamet ning Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakonna Rapla talitus.Rapla riigimajja on kavandatud töökohad 143 inimesele. Rekonstrueeritav hoone on 4korruseline ning suletud netopindala on 5 908 m2.Rekonstrueerimise käigus keskendutakse hoone sisemusele, et tagada hea sisekliima ning head töötingimused. Projekteerimise käigus koostatakse uus ruumiplaneering ning kaasajastatakse hoone tehnosüsteemid. Rapla riigimajja on planeeritud 6 kaugtöökohta. Kaugtöökohad on avaliku sektori töötajatele loodud töökohad, mis pakuvad mugavat ja turvalist võimalust oma tavatöökohast erinevas asukohas tööd teha.Jõgeva riigimajastJõgeva riigimaja asub aadressil Suur 3, kuhu kolib üle 20 riigiasutuse. Riigimajja kolivad näiteks Sotsiaalkindlustusamet, Muinsuskaitseamet, Maa-amet, Keskkonnainspektsioon, Keskkonnaamet, SA Keskkonnainvesteeringute Keskus, Rahandusministeeriumi regionaalhalduse osakond, Tööinspektsioon, Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet, Põllumajandusamet, Veterinaar- ja Toiduamet, Maaeluministeerium, Maksu- ja Tolliamet ning Rahvakultuuri Keskus.Jõgeva riigimajja on kavandatud töökohad ca 87 inimesele. Rekonstrueeritav hoone on 4korruseline suletud netopindalaga 1 416 m2.Rekonstrueerimise käigus keskendutakse hoone sisekliima tagamisele, töötingimuste parandamisele samuti energiasäästule. Projekteerimise käigus koostatakse uus ruumiplaneering ning kaasajastatakse hoone tehnosüsteeme. Jõgeva riigimajja on planeeritud 6 kaugtöökohta.Rohkem infot Rapla riigimaja hankes osalemiseks leiad riigihangete keskkonnast (viitenumber 206520):

https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1557817/general-info.Rohkem infot Jõgeva riigimaja hankes osalemiseks leiad riigihangete keskkonnast (viitenumber 206592):

https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1558427/general-infoRahandusministeerium koostöös Riigi Kinnisvaraga käivitas riigimajade projekti 2017. aastal. Riigimajade laiem eesmärk on riigi, sh asutuste soov kodanikke teenindada parimal võimalikul viisil ning lihtsustada riigi ja kodaniku vahelist suhtlemist.