Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

​​​​​​​Riigi Kinnisvara maaklerteenuse hanke võitis Pindi Kinnisvara

Maaklerteenuse hange

Maaklerteenuse hange

Hanke korraldamise eesmärk oli leida Riigi Kinnisvarale koostööpartnerina vahendusteenust pakkuv kinnisvarafirma. Võitjaks osutus Pindi Kinnisvara, kellega maaklerteenuse leping kehtib 18 kuud ehk aastani 2024.
 

Hanke võitja toetab müügitegevust Riigi Kinnisvara omandis olevate ja riigile mittevajalike varadele kõikjal Eestis. Koostöös Pindi Kinnisvaraga hakkab Riigi Kinnisvara müüma objekte erinevates Eesti piirkondades. Riigi Kinnisvara jätkab ise strateegilisemate objektide müümist avalike enampakkumiste kaudu. 
 

Pindi Kinnisvara on tegutsenud rohkem kui 26 aastat ning kontorid asuvad üle Eesti. Koostöös Riigi Kinnisvaraga müüb Pindi Kinnisvara objekte avalike kinnisvaraportaalide kaudu ning informatsioon on edaspidi leitav ka Pindi Kinnisvara kodulehel https://www.pindi.ee/kinnisvara-pakkumised/.  Aktiivsete müügiobjektide kohta leiab infot Riigi Kinnisvara müügikeskkonnast https://myyk.rkas.ee/
 

Kuulutused on avalikud vähemalt esimesed neli nädalat ning mitme ostuhuvilise puhul viiakse läbi lihtsustatud enampakkumine. Müüdavate objektide seas leidub mõisaid, büroohooned, kortereid ning teisi erinevaid kinnistuid nii Eesti saartel kui ka suuremates linnades. Riigi Kinnisvaral on õigus objekte vajadusel müüginimekirja lisada või nimekirjast välja jätta.