Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Veebiseminarid

Riigi Kinnisvara alustab kinnisvara ja töö- ning teenuskeskkonna teemalise veebiseminaride sarjaga, mille eesmärgiks on jagada nõu ja lahendusi ning tutvustada avaliku sektori kinnisvaratrende. Interaktiivsetel veebiseminaridel esinevad nii Riigi Kinnisvara eksperdid kui ka oma ala tipud teistest valdkondadest, et rikastada mõttevahetusi kinnisvara arendamises ja haldamises.

Seminarid ja teemad

Seminaridega alustame kell 10 ning need kestavad kuni poolteist tundi. 

RKAS veebiseminarid

Vaata järele

29. aprill 2021 Kas ühistöökeskkonnad on pelk säästuprojekt ja lühiajaline trend või on tegemist nutika tulevikulahendusega?
Oma kogemusi erasektoris kinnisvara arendades ja tulevikuplaane tehes jagab Technopolis Ülemiste juhatuse esimees Gert Jostov.
Milliste avastusteni oleme Eesti riigi kinnisvara arendades ja hoides jõudnud ning missugust tulevikku avalikus sektoris loomas ja miks, räägib Riigi Kinnisvara kinnisvaraarenduse direktor Mihkel Mäger.
Vaata järele
15. oktoober 2020 Kuidas on viimase aja sündmused muutnud meie töötamise viise?
Oma kogemusi tegevuspõhise kontori valguses jagab Telia Eesti haldusosakonna juhataja Mari-Liis Vihul ning Sotsiaalkindlustusameti peadirektor Egon Veermäe.
Vaata järele
3. detsember 2020 Kuidas muudab digitaliseerimine avalike teenuste disaini ja töökeskkondi?
Millised on Eesti e-teenuste arendamise põhisuunad ning kuidas on muutumas riigi ja kodanike vaheline suhtlus, räägib meile Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi side ja riigi infosüsteemide asekantsler Siim Sikkut.
Miks ja kuidas rakendada disainmõtlemist avalike teenuste arendamisel, aitab selgust luua agentuuri Design Minds disainmõtlemise treener Jane Oblikas.
Vaata järele

 

Viimsi riigigümnaasium (valmis 2018). Foto: M. Tomba