Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Hankeplaan

Riigi Kinnisvara dünaamilises hankeplaanis kuvatakse reaalajas planeeritavaid hankeid, mis viiakse läbi Riigihangete Registris.

Hanke nimetus Hankemenetluse liik Korraldav üksus Vastutav isik Vastutava isiku e-post Pakkumuse esitamine (eeldatav) Sorteeri kahanevas järjekorras
Pärnu Akadeemia tn 2 riigimaja ehituse OJV Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Tõnu Lensment tonu.lensment@rkas.ee 05.01.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine Pärnu ühishoonele 01.04.2021-30.06.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Tiia Redi Tiia.Redi@rkas.ee 06.01.2021 10:00
Kolde 65 rekonstrueerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 07.01.2021 11:00
Paide Gümnaasiumi sisustamine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 07.01.2021 11:00
Särevere peahoone sisustamine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 07.01.2021 11:00
Suuremõisa mõisa tallmeistrimaja ja aiamaja-õppehoone asukohaga Lossi tee 3, Suuremõisa, Hiiumaa vald, restaureerimise projekteerimistööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ago Rist Ago.Rist@rkas.ee 12.01.2021 15:00
Särevere peahoone suurköögi sisustus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 14.01.2021 11:00
A.H. Tammsaare pst 61 ja 70 Pärnu linn hoonete üldise tehnohooldusteenuse ja hooneautomaatika tehnohooldusteenuse tellimine 01.04.2021-31.03.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 20.01.2021 10:00
Paide Gümnaasiumi suurköögi sisustus Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 21.01.2021 11:00
Pärnu siseturvalisuse ühishoone pehme mööbli ostmine Avatud menetlus (Siseriiklik) Kinnisvarateenuste hankeosakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 25.01.2021 11:00
Teater VANEMUINE väikese maja lava remonttööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Tõnu Ohakas Tonu.Ohakas@rkas.ee 29.01.2021 11:00
Siseministeeriumi uue peahoone arhitektuurivõistlus Ideekonkurss (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Tarmo Mändmets Tarmo.Mandmets@rkas.ee 29.01.2021 11:00
Tehnohooldusteenuse tellimine RKAS-i Ida piirkonna objektidele 01.07.2021-30.06.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Yulia Sinichuk Yulia.Sinichuk@rkas.ee 01.02.2021 11:00
Lubja 4 TLN TH alates 01.04.2021 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 01.02.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine Lubja tn 4, Tallinn 01.06.2021-31.05.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Elika Muinast Elika.Muinast@rkas.ee 02.02.2021 11:00
Desovahendite hange 2021 Lihthankemenetlus Kinnisvarateenuste hankeosakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 03.02.2021 10:00
Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse tehnosüsteemide rekonstrueerimise projekteerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 12.02.2021 10:00
Läänemaa Gümnaasiumi akende vahetus ja siseremondid Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Jaak Verlin Jaak.Verlin@rkas.ee 12.02.2021 11:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Pärnu ühishoone alajaamale 01.03.2021-31.08.2022 Lihthankemenetlus Kinnisvarateenuste hankeosakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 15.02.2021 11:00
Tehnohoolduse tellimine Lõuna piirkonna objektidele 01.07.2021-30.06.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 17.02.2021 11:00
Dokumenditrükikeskuse projekteerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 17.02.2021 14:00
Heakorrateenuse tellimine Linnaaru tee 5, Rae vald 01.07.2021-30.06.2025 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Merlis Uustal Merlis.Uustal@rkas.ee 19.02.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine põhja piirkonna 24 objektile alates 01.07.2021-30.06.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Elika Muinast Elika.Muinast@rkas.ee 22.02.2021 11:00
Kehtna KHK siseuste paigaldus ja siseviimistlustööd 2021 Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Jaanus Hiiemäe Jaanus.Hiiemae@rkas.ee 25.02.2021 11:00
Viru Ringkonnaprokuratuuri Rakvere osakonna tööruumide sisustus Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 25.02.2021 13:00
Suur-Lootsi sadama teise etapi ehitustöödena Kai 1 konstruktsioonide ja väliala ehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Marek Moldau Marek.Moldau@rkas.ee 26.02.2021 10:00
ESIALGNE! Pärnu siseturvalisuse ühishoone sisustuse hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 01.03.2021 11:00
Heakorra- ja tehnohooldusteenuse tellimine Lõuna piirkonna piiripunktidele alates 1.07.2021 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Liina Kaukver Liina.Kaukver@rkas.ee 01.03.2021 11:00
Pärnu siseturvalisuse ühishoone teenindussaali sisustuse hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 01.03.2021 11:00
Ida piirkonna objektide TH alates 01.06.2021 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Tarnijasuhete osakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 01.03.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine Lääne piirkonna 21-le objektile (2 osa) alates 01.07.2021 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Liina Kaukver Liina.Kaukver@rkas.ee 01.03.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine Lääne piirkonna 21-le objektile (3 osa) alates 1.07.2021 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Liina Kaukver Liina.Kaukver@rkas.ee 01.03.2021 11:00
Viljandi maakonna haigla ja tervisekeskuse ehitamise omanikujärelevalve teenus Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 02.03.2021 13:00
Pille testhange - palun mitte kustutada Avatud menetlus (Rahvusvaheline) IT osakond Pille Puistama Pille.Puistama@rkas.ee 03.03.2021 10:00
Dokumenditrükikeskuse projekteerimistööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 04.03.2021 10:00
Rüütli tn 19, Pärnu, Kohtuhoone ventilatsiooni- ja jahutussüsteemide projekteerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Tõnu Lensment tonu.lensment@rkas.ee 05.03.2021 11:00
Pärnu siseturvalisuse ühishoone sisustuse hange viies osas Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 05.03.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine põhja piirkonna 23 objektile alates 01.07.2021-30.06.2025 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Elika Muinast Elika.Muinast@rkas.ee 05.03.2021 11:00
Viljandi maakonna haigla ja tervisekeskuse ehitamine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 08.03.2021 14:00
UPS-seadmete vahetus Lõõtsa 8a objektile Lihthankemenetlus Kinnisvarateenuste hankeosakond Yulia Sinichuk Yulia.Sinichuk@rkas.ee 09.03.2021 09:00
Nõmme tee 5 õpilaskodu projekteerimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 10.03.2021 11:00
Tõravere meteoroloogiajaama projekteerimis-ehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Anton Varusk anton.varusk@rkas.ee 11.03.2021 11:00
Jõgeva Suur 3 sisustuse hankimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Kaarel Svätski kaarel.svatski@rkas.ee 15.03.2021 11:00
Pärnu siseturvalisuse ühishoone PPA büroo sisustuse hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 15.03.2021 11:00
Pronksi 12 Tallinn, büroohoone parendustööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Erik Vest Erik.Vest@rkas.ee 18.03.2021 11:00
Heakorrateenuse tellimine Rahukohtu, Tallinn objektidele 01.07.2021-30.06.2024 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Tiia Redi Tiia.Redi@rkas.ee 18.03.2021 11:00
Matapera Männi tee 5 - kontori sisustus Lihthankemenetlus Kinnisvaraarenduse osakond Marko Unt Marko.Unt@rkas.ee 22.03.2021 10:00
Tallinn, Ahtri 2 hoone ventilatsioonisüsteemi projekteerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Kristjan Kukk Kristjan.Kukk@rkas.ee 22.03.2021 13:00
Kuressaare Ametikooli Upa õppekompleksi, Kooli tee 7, kütte-, ventilatsiooni- ja elektrisüsteemide tööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ago Rist Ago.Rist@rkas.ee 22.03.2021 15:00
Sõpruse pst 4 - remonttööd Lihthankemenetlus Kinnisvaraarenduse osakond Marko Unt Marko.Unt@rkas.ee 23.03.2021 11:00