Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Hankeplaan

Riigi Kinnisvara dünaamilises hankeplaanis kuvatakse reaalajas planeeritavaid hankeid, mis viiakse läbi Riigihangete Registris.

Hanke nimetus Hankemenetluse liik Korraldav üksus Hanke valdkond Vastutav isik Vastutava isiku e-post Pakkumuse esitamine (eeldatav) Sorteeri kahanevas järjekorras
Tehnohoolduse tellimine Põhja piirkonna objektidele alates 2022 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Yulia Sinichuk Yulia.Sinichuk@rkas.ee 01.01.2022 11:00
Rakvere riigigümnaasiumi sisustuse hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Liina Kaukver Liina.Kaukver@rkas.ee 10.01.2022 11:00
Minikonkurss 2022-?? Heakorrateenuse tellimine Ruhnu PÄA ja PPA ühishoonele alates 01.03.2023. Avatud menetlus (Siseriiklik) Heakord, tehnohooldus Maibi Tint Maibi.Tint@rkas.ee 19.01.2022 11:00
Laagri riigigümnaasiumi suurköögi seadmed Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Raivo Toom Raivo.Toom@rkas.ee 25.01.2022 10:00
Hundipea sadama teenindusala rekonstrueerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 27.01.2022 10:00
Eesti Rahvusringhäälingu uue Telemaja põhiprojekti ekspertiis Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Ago Rist Ago.Rist@rkas.ee 28.01.2022 15:00
Saue riigigümnaasiumi sisustuse hange Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Isak Piirsalu Isak.Piirsalu@rkas.ee 29.01.2022 10:00
Pärnu Roheline 64 riigimaja ehitus Avatud menetlus (Siseriiklik) Ehitus Rebeka Veltson Rebeka.Veltson@rkas.ee 31.01.2022 11:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Tallinna Vangla suurköögiseadmetele Avatud menetlus (Siseriiklik) Haldusteenuste osakond Heakord, tehnohooldus Anke-Lele Osi Anke-Lele.Osi@rkas.ee 01.02.2022 11:00
2022 RKAS infosüsteemide infrastruktuuri ja selle halduse rent Avatud menetlus (Rahvusvaheline) IT osakond Muu Pille Puistama Pille.Puistama@rkas.ee 04.02.2022 10:00
KUMU niisutussüsteemi rekonstrueerimistööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 07.02.2022 12:00
Eesti Rahvusraamatukogu hoone aadressil Tõnismägi 2, Tallinn renoveerimistööde aegne omanikujärelevalve Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Ago Rist Ago.Rist@rkas.ee 10.02.2022 15:00
PPA Pärnu riigivara hoiuala kontsessioon Kontsessioon (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Kontsessioon Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 14.02.2022 10:00
Pirita päästekomando remonttööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 17.02.2022 10:00
Rakvere riigigümnaasiumi köögitehnoloogia hange Avatud menetlus (Siseriiklik) Kinnisvarateenuste hankeosakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Liina Kaukver Liina.Kaukver@rkas.ee 17.02.2022 11:00
Tuleohutusteenuste tellimine RKAS objektidele 2022.a. Lihthankemenetlus Kinnisvarateenuste hankeosakond Turvateenus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 18.02.2022 10:00
Elva pääste ja politsei ühishoone ehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Urmas Vahi Urmas.Vahi@rkas.ee 21.02.2022 09:55
Pelgulinna riigigümnaasiumi õppehoone ehituse omanikujärelevalve Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Hindrek Werder Hindrek.Werder@rkas.ee 21.02.2022 10:00
Toom-Kooli 9 projekteerimistööd Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Urmas Kuslap Urmas.Kuslap@rkas.ee 21.02.2022 10:00
A.H.Tammsaare pst 70 laatsaretihoone ümberehitustööde projekteerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Aigo Keskküla Aigo.Keskkula@rkas.ee 21.02.2022 10:00
Wismari 7 abihoone sisustamine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Einar Künnapuu Einar.Kunnapuu@rkas.ee 21.02.2022 11:00
Võru riigimaja rekonstrueerimise projekteerimistööd Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Kaarel Svätski kaarel.svatski@rkas.ee 23.02.2022 10:00
Jõgeva Riigimaja parkla projekteerimis-ja ehitushange Estakaadi 1a kinnistule Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Kaarel Svätski kaarel.svatski@rkas.ee 28.02.2022 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Tallinna Muusika- ja Balletikoolile Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 28.02.2022 10:00
KUMU kunstimuuseumi liftide rekonstrueerimistööd Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Nikolay Stadnik Nikolay.Stadnik@rkas.ee 28.02.2022 12:00
Riigi Kinnisvara AS maaklerteenused 2022_ Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Muu Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 01.03.2022 10:00
Lõõtsa 8a serveriruumi tehnohooldusteenuse tellimine Lihthankemenetlus Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 03.03.2022 10:00
Pirita Kloostrimetsa tee 22 päästekomando remonttööd Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 03.03.2022 10:00
Maaklerteenuse tellimine 2022 Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Muu Kärt Vabrit Kart.Vabrit@rkas.ee 07.03.2022 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Ida piirkonna haridusasutustele Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 07.03.2022 10:00
Lennusadam Vesilennuki 6/8 Meremuuseumi kohviku sisustus Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 08.03.2022 10:00
Rüütelkonna hoone rekonstrueerimine ja restaureerimine Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Hannes Ulmas Hannes.Ulmas@rkas.ee 09.03.2022 06:00
Rakvere riigigümnasiumi sisustus Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Urmas Kuslap Urmas.Kuslap@rkas.ee 11.03.2022 10:00
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli õpilaskodu ventilatsiooni ehitustööd Avatud menetlus (Siseriiklik) Ehitus Karin Poolak Karin.Poolak@rkas.ee 14.03.2022 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Lõuna piirkonna objektidele 01.08.2022-31.07.2025 Avatud menetlus (Rahvusvaheline) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 14.03.2022 10:00
Sise- ja välishaljastuse tellimine Kerese 14, Narva Lihthankemenetlus Haldusteenuste osakond Heakord, tehnohooldus Evelin Saarmets Evelin.Saarmets@rkas.ee 15.03.2022 10:00
Tartu Vangla ventilatsiooniseadmete uuendamine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Margus Männo Margus.Manno@rkas.ee 17.03.2022 10:00
Soojusenergia ostmine koolidele ja piiripunktidele 6-ks kuuks Lihthankemenetlus Haldusteenuste osakond Energia, kütus Anke-Lele Osi Anke-Lele.Osi@rkas.ee 17.03.2022 11:00
Rakvere riigigümnaasiumi sisehaljastuse hange Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Mööbel, sisustus, eritehnoloogia Urmas Kuslap Urmas.Kuslap@rkas.ee 18.03.2022 10:00
Tehnohooldusteenuse tellimine Saue Riigigümnaasiumile (alates 2022) Avatud menetlus (Siseriiklik) Kinnisvarateenuste hankeosakond Heakord, tehnohooldus Ivo Lipp Ivo.Lipp@rkas.ee 21.03.2022 10:00
Tartu vangla köögi külmkambrite uuendamine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Margus Männo Margus.Manno@rkas.ee 21.03.2022 12:00
Läänemaa Gümnaasiumi õpilaste garderoobi rekonstrueerimine Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Jaak Verlin Jaak.Verlin@rkas.ee 28.03.2022 10:00
PPA Saatse piiripunkti uue soojaku projekteerimine ja ehitamine - nurjus Lihthankemenetlus Ehitus Karin Poolak Karin.Poolak@rkas.ee 30.03.2022 10:00
Järveküla tee 40 ehituse ajal avastatud jääkreostuse likvideerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Marek Moldau Marek.Moldau@rkas.ee 30.03.2022 10:00
Tartu mnt 85 I korruse OJK ja VAKO bürooruumide rekonstrueerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Raivo Toom Raivo.Toom@rkas.ee 30.03.2022 12:00
Naissaare ja Vaindloo taastuvenergia süsteemide projekteerimistööd Avatud menetlus (Rahvusvaheline) kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Priit Püss Priit.Puss@rkas.ee 31.03.2022 10:00
Suur-Sõjamäe 44b siseruumide remonttööd II Lihthankemenetlus kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Hillar Takk Hillar.Takk@rkas.ee 31.03.2022 14:00
Valga riigi- ja kohtumaja ehitustööde omanikujärelvalve Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehituskonsultatsiooniteenus (OJV, projekteerimine, ekspertiis, uuring, audit) Janek Kivilaid janek.kivilaid@rkas.ee 06.04.2022 10:00
Tallinn Kase 61/10 rekonstrueerimine Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Andrus Gatski Andrus.Gatski@rkas.ee 06.04.2022 10:00
Valgamaa kutseõppekeskuse Hosteli märgaderuumide remonttööd 2022 Avatud menetlus (Siseriiklik) kinnisvaraarenduse osakond Ehitus Kaarel Svätski kaarel.svatski@rkas.ee 11.04.2022 10:00