Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Riigi Kinnisvara teenuste info ja töökorraldus eriolukorras

Siit leiad ülevaate Riigi Kinnisvara toimimisest Eestis kehtestatud eriolukorras ning kuidas see meie koostööd puudutab. 

Riigi Kinnisvara tänane olulisim roll on tagada meie klientidele vajalikud teenused, sh haldusteenus (heakorra-, korrashoiu- ning eripuhastusteenused) ning arendusteenus (sh ehitus-, avarii- ning remonttööd). 

Kokku oleme leppinud prioriteetsete objektide osas, et tagada operatiivne heakorrateenus esmajärjekorras nendel objektidel, kus osutatakse elutähtsaid teenuseid või mis on seotud eriolukorra reguleerimisega.

Kinnitame, et meie inimesed on kättesaadavad ning hoolitsevad igapäevaselt meie klientide heaolu eest, samuti aitavad lahendusi leida tekkinud ja tekkivatele olukordadele. 

Meie töökorraldus on COVID-19 levikuga muutunud. Töötajad teevad kaugtööd ning koosolekuid kolleegide kui klientidega teeme võimalusel video- või telefonikonverentsi vahendusel. 

Kutsume üles kõiki suhtuma mõistvalt erinevatesse osapooltesse, oleme selles olukorras koos ning ühiselt saame ka suurematest muredest jagu.