Teksti suurus

Reakõrgus

Kontrast

Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse ujulasse otsitakse kontsessioonihankega operaatorit

Narva Sisekaitseakadeemia ujula operaatori hange

Narva Sisekaitseakadeemia ujula operaatori hange

Riigi Kinnisvara kuulutas välja kontsessioonihanke leidmaks Sisekaitseakadeemia Narva õppekeskuse ujula operaatorit, kellele antakse objekt haldamiseks ja teenuse osutamiseks. Operaatorile antakse üürile bassein koos nende juurde kuuluvate sanitaar-, abi- ja tehnoruumidega nimetatud hoonesse viieks aastaks eelduslikult alates jaanuarist 2021 kuni detsember 2025. Tulevasel operaatoril on samuti võimalus pakkuda kohviku teenust.

Sisekaitseakadeemia uus ujulaga õppekeskus avati sellel sügisel, hoonet tervikuna kasutab Sisekaitseakadeemia, Politsei- ja Piirivalveamet, Sisekaitseakadeemia ja MTÜ Tartu Üliõpilasküla. Õppekeskus asub aadressil Kerese tn 14, Narva.

Sisekaitseakadeemia rektor Marek Link peab ujula olemasolu väga tähtsaks. ‘‘Sisekaitseakadeemia jaoks on oluline see, et lisaks õpi- ja olmeruumile, annab kaasaegne ujula juurde väärtust ka Narva linnarahvale ja -ruumile,’’ sõnas Link.

Üüripind paikneb kolmel tasapinnal, hoone -2., -1. ja 1. korrusel. Üüritava pinna sisse kuuluvad kaks tehnoruumi, bassein, basseiniruum, 2 riietusruumi, 2 wc-d, 2 duširuumi, 2 sauna, spordiinventari hoiuruum, vetelpääste administratiivruum ja kohviku teenindusruum.


Tulevane operaator on hinna kujundamisel vaba ning kogu tulu kuulub operaatorile. Operaatori kohustuseks on tagada ujula ja selle juurde kuuluvate abi- ja tehnoruumide igapäevane toimimine ja kasutamine võttes arvesse Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud tervisekaitse-, tule- ja tööohutusnõudeid. Lisaks peab operaator igapäevaselt osutatava teenuse tagamisel arvestama ka külastajate ohutusega, sh tagama vastava väljaõppega personali olemasolu lahtiolekuaegadel.

Hankepakkumuste esitamise tähtaeg on 23. november 2020 kell 11.00, täpsema info leiate riigihangete registrist aadressilt https://riigihanked.riik.ee/, hanke viitenumber on 228994.

Narva õppekompleks antakse tulevikus üle Riigi Kinnisvarale. Kuna hoone üleandmine Riigi Kinnisavarale ei ole veel toimunud, viib Riigi Kinnisvara riigihanke läbi Sisekaitseakadeemia nimel.